Dámské kadeřnictví

Den každé ženy je náročný: práce, starost o rodinu a zase práce. A přitom ještě má vypadat atraktivně, odpočatě, … prostě dokonale. Tohle se od ní čeká. A proto není divu, že i každá žena dnes očekává vysokou úroveň, zejména pokud jde o služby. Téměř každá touží po dokonalém luxusu a proto je jim příjemná péče v salonu Kérastase, kde se nachází v centru veškeré pozornosti: vtažena do uvolňující péče, v níž se snoubí krása a pocit dobré pohody. Starosti všedního dne hodí za hlavu a pouze starost o vlasy je teď pro ni důležitá. Vlasy totiž hrají významnou roli v tom, jak se cítí. A k tomuto pocitu přispívají právě přípravky Kérastase. Kérastase je stejnou měrou klasická i moderní, odvážná, ovšem nikoli provokativní, luxusní, ale ne nedostupná.

Kérastase je výjimečná luxusní vlasová péče ve své nejdokonalejší podobě. Její přípravky jsou jedinečné, moderní a obsahují převratné přísady. A co teprve vůně! Prostřednictvím Kérastase se můžete pomyslně ocitnout v tropických pralesech díky olejům ze Shorey a palmy, pocítit sílu jojoby a avokáda či si zpříjemnit finální styling vůní jasmínu, hrušky, rybízu či broskve. Ženy vzhlíží ke Kérastase jako k dokonalé vlasové péči a dokonale krásným vlasům.

Síla přípravků Kérastase spočívá v rukou odborně školených kadeřníků. Kadeřník-poradce Kérastase zvolí program péče v salonu, který bude nejlépe vyhovovat Vašemu typu vlasů a doporučí také program pro péči doma. Kadeřník-poradce Kérastase je školen tak, aby se postaral o uvolňující zážitek přímo v salonu. Kolekce Kérastase obsahuje přípravky, které jsou určené výhradně pro profesionální použití.

Kérastase se řadí mezi produkty značky L´Oréal Professionel a ta razí heslo: „všechny jiné: každá jedinečná“. S šesti řadami přípravků, které jsou navržené pro různé typy vlasů, můžete čerpat to nejlepší z personalizovaného zkrášlujícího programu, který pro Vás vytvoří speciálně školený kadeřník-poradce Kérastase.

Přinášíme Vám tak nový převratný program péče o Vaše vlasy a vlasovou pokožku. Doufáme, že i Vy si najdete cestu k dokonalosti právě v našem salonu.

Objednejte se již dnes

Zde si můžete rezervovat naše služby. Obratem Vás budeme kontaktovat.

Jméno Příjmení
E-mail Telefonní číslo