Vlasta Korbelová top stylist

Vlasové studio Vlasta Korbelová je již několik let členem mezinárodní asociace HCF /Haute Coiffure Française/. V její české sekci působila 5 let jako umělecká ředitelka, nyní stále zůstává členkou uměleckého týmu.

Pro Vlastu je její práce srdeční záležitostí, žije svým vlasovým studiem a svou klientelou, která je velmi věrná. Neustálý osobní i profesní rozvoj je pro ni základem úspěchu. Zastává také pozici školitelky projektu Kérastase Paris "SALON PRIVILEGE". Ten je zaměřen na zvýšení odbornosti kadeřníků pracujících se značkou Kérastase Paris v oblasti anatomie vlasu, vlasové pokožky, psychologie komunikace a nadstandardního servisu pro klienta v salonu. Pro L´Oréal Professionnel pracovala jako specialista pro revoluční barvící systém INOA, školila salony v celé ČR. V současné době vystupuje jako Ambasador Steampod.

Vlasta vytvořila celou řadu vlastních účesových kolekcí, vystupovala na mnoha vlasových show, česala nejednu prestižní módní show. Rovněž spolupracovala s mnoha časopisy, pro které fotila kolekce účesů.

Zúčastnila se tuzemských i zahraničních stáží, praxe – přes 20 let.

Věrka Křenková senior stylist

Věrka pracuje v tomto vlasovém studiu již …. let. Na její práci ji nejvíc baví, když může klientce pomoc např. při problému s citlivou vlasovou pokožkou nebo poškozením vlasů. Díky vřelé a osobní komunikaci s klientkou vždy najde řešení, nový střih nebo barvu, se kterými je pak klientka opravdu spokojená. Naplňuje jí, když klientka odchází šťastná, s krásnými a zdravými vlasy.

Ráda se učí nové věci, získává stále nové zkušenosti v rámci různých školení. Neunikne jí žádný nový trend, střih nebo styl barvení.

Ve volném čase se Věrka věnuje tanci, který ji naprosto pohltil. Vystupuje mj. s Centrem tance. Miluje výlety s rodinou, přírodu a své pejsky.

Specializace: vlasová péče Kérastase Paris, Coloristica "dokonale blond a stále zdravé vlasy"

Renáta Vojtíšková social media coordinator

Renda je v našem týmu také poměrně nově, stará se o zviditelnění našeho salonu na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Několik let byla spolumajitelkou reklamní firmy, která pořádala prestižní společenské akce a módní show. Následně pracovala 9 let jako šéfredaktorka lifestylového magazínu pro ženy.

Ráda sleduje vývoj nových trendů v oblasti fashion, kosmetiky i fotografie. Když má špatné dny a chvíli času, kreslí. Miluje pečení, nejlépe pro celou synovu třídu. Čas strávený u kafe s kamarádkou považuje za nejlepší terapii.

Ocenění – Nejlepší kadeřník – poradce Kérastase ČR a SR

Vědomostní soutěž pro kadeřníky – poradce Kérastase, která má za úkol prověřit jejich znalosti a schopnosti orientovat se v přípravcích a technologiích, vč. dokonalého zvládnutí Obřadů a masáží

 • 2009 – 1. místo Markéta Rostášová (kadeřník junior), Vlasta Korbelová, Zdenka Stárková se umístily v první desítce
 • 2007 – 1. místo Zdeňka Stárková, 3. místo Vlasta Korbelová (ve finálovém desítce se umístily i další dvě členky salonu)
 • 2004 – 2. místo Vlasta Korbelová, cena diváků "Nejsympatičtější kadeřník-poradce Kérastase" pro Zdeňku Stárkovou
 • 2002 – 1. místo Vlasta Korbelová

Ocenění – Mystery Client

Soutěž pro salony Kérastase založená na znalostech přípravků Kérastase a dokonalém servisu poskytovaném zákazníkům

Mystery Client je zákazník jako každý jiný, pozornější ovšem než běžný. Podle daných instrukcí hodnotil úroveň péče a ostatní služby v salonu. Začíná to vyřízením telefonické objednávky, návštěvou v salonu, komunikací s recepční a kadeřníkem přes provedenou diagnózu vlasů a doporučení přípravků a obřadu Kérastase vč. masáže vlasové pokožky, informace o prováděné úpravě vlasů až po doporučení výrobků pro domácí péči a rozloučení. Nedílnou součástí je otestování atmosféry v salonu a dalších služeb zákazníkovi.

 • 2006 – 1. místo celkově (Vlasta Korbelová, Vlasta Korbelová st., Iva Náležínská, Zdeňka Stárková)
 • 2005 – 2. místo celkově (Vlasta Korbelová, Vlasta Korbelová st., Iva Náležínská, Zdeňka Stárková)
  Zdeňka Stárková získala cenu za nejlepší kadeřnici
 • 2003 – 2. místo celkově (Vlasta Korbelová, Vlasta Korbelová st., Anna Tláskalová, Zdeňka Stárková)
  Anna Tláskalová získala navíc cenu za nejlépe ohodnocenou návštěvu

Haute Coiffure Française

HCF – asociace Haute Coiffure Française vznikla v Paříži v r. 1945 – seskupení sdružující kadeřníky na vysoké umělecké úrovni a vysokého morálního kreditu. Jednotlivé sekce HCF mají ve všech zemích své sídlo, prezidenta, uměleckého ředitele a pokladníka. Rada HCF dohlíží na to, aby jako členové byly přijímány jen ty salóny, které splňují poměrně přísné podmínky členství. Do HCF tedy nevstupuje pouze osobnost kadeřníka – majitele nebo odborného vedoucího, ale vždy celý salón, neboť služby HCF jsou celosvětově brány jako týmová práce.

Mezinárodní společenství HCF je nezávislé sdružení s jasnou myšlenkou:

- mít projekt spojující kadeřníky ve společném úsilí zvýšit kredit a prestiž kadeřnického řemesla, vč. společné propagace salónů

- rozvíjet mladé talenty, kreativitu, ambice, vytvářet kadeřnické linie a být nositeli chráněné značky, kterou mohou používat pouze členové asociace.

HCF uvádí dvakrát ročně nové linie vytvořené nejlepšími kadeřníky a vizážisty ve spolupráci s Haute Couture. Linie jsou představovány v Paříži a následně jsou pod dohledem uměleckých ředitelů uváděny v každé zemi.

Sekce HCF fungují ve všech zemích na stejném principu – představují záruku kvality, dynamičnosti nadstandardní služby klientům v souladu s profesionálním a etickým kodexem