Ritual Kérastase Paris

Již několik let se náš salon pyšní úzkou spoluprací s luxusní profesionální značkou Kérastase Paris, která je synonymem zdravého, krásného vlasu a vlasové pokožky. V roce 2007 jsme získali titul salonu „Koncept Institut Kérastase, kterého si velmi ceníme. Nemohu zcela opomenout řadu prvenství za naše odborné znalosti a nadstandardní servis celého týmu v soutěžích "Nejlepší poradce Kérastase".

Objevte příjemné a nezapomenutelné zážitky během Rituálu Kérastase, kdy dopřejete svým vlasům tu nejlepší péči! Profesionální přípravky Kérastase ve spojení s masáží vlasové pokožky, s aromaterapií a relaxační hudbou, nově již ve speciální „Rituální kabině“!

Rituál Kérastase zahrnuje konzultaci, následné určení diagnózy stavu vlasového vlákna a vlasové pokožky za pomocí diagnostické kamery.  Jsou vybrány přípravky pro samotný rituál v rituální kabině v den návštěvy, dále je pro vaše vlasy sestaven program „domácí péče“.

Služba Rituálu neobsahuje střih, ani není možné ji kombinovat se službou barvení, odbarvování či melírování.

Rituál Genesis - Nově

Určen pro všechny typy vlasů a vlasovou pokožku. Podporuje růst a pevnost vlasů, je ideální jako prevence padání vlasů. Rituál se skládá z aplikace šamponové lázně, koncentrované péče Fusio-Dose nebo intenzivní regenerační masky a koncentrovaného séra do podkoží vlasové pokožky. Na závěr je aplikována termoochrana před foukáním vlasů.

Rituál Chronologiste

určen pro všechny typy vlasů a vlasovou pokožku. Mistrovské dílo Kérastase 5.vzácných ingrediencí s vysokou koncentrací pro dosažení intenzivní proměny vlasu a regenerace vlasové pokožky. Rituál se skládá z aplikace intenzivní péče pro hloubkové čištění a aktivaci vlasové pokožky, šamponové lázně a koncentrované péče mimetických perel. Na závěr je aplikována finální péče v podobě prvního parfémového oleje.


Cena: 2000 Kč Objednat >
Cena: 2000 Kč Objednat >

Rituál Discipline

Určen pro všechny typy vlasu bez „disciplíny“, dále pro jemné, normální i  silné vlasy. Aplikace přípravků z řady Discipline zaručující hladkost vlasového vlákna, lesk. Ochrana vlasu proti krepatění na celých 72 hodin.

Rituál Vyživující

Určen pro lehce zcitlivělý, suchý vlas bez lesku; podpoří hladkost vlnitého vlasu nebo usměrní krepatění vlasů.  Aplikace přípravků z řad Nutritive a Elixir Ultime.  Rituál se skládá z aplikace šamponové lázně, intenzivní péče nebo monodózy Fusio-Dose, finální péče a stylingu.

Cena: 1500 - 2000 KčObjednat >
Cena: 1500 Kč Objednat >

Rituál Posilující

Určen pro zcitlivělé až poškozené vlasy, bez lesku, s přetrhanými délkami a třepícími se konečky. Dále může posílit vlasy bez objemu a dodat vitalitu dlouhým vlasům.   Aplikace přípravků s inovovanou technologií z řady Resistance Extentioniste. Rituál se skládá z aplikace šamponové lázně, intenzivní péče nebo monodózy Fusio-Dose, finální péče a stylingu.

Rituál Spécifique

Určen pro problematickou vlasovou pokožku (prevence padání a řídnutí vlasů, aktivace kmenových buněk pro podporu růstu a pevnosti vlasů, problém "mastných vlasů", lupovitost suché a mastné vlasové pokožky atd.). Rituál se skládá z aplikace přípravků řady Specifique, hloubkové detoxikační kúry Fusio-scrub, šamponové lázně podle typu pokožky, intenzivní péče hydra-apaisant nebo monodozy Fusio-Dose, finální péče a stylingu.

Cena: 1500 - 2000 Kč Objednat >
Cena: 2 000 Kč Objednat >

Rituál Vitalita

Určen pro hormonálně zralý vlas a vlasovou pokožku, kdy je potřeba doplnit nutri - vitalizační  a zpevňující látky vlasovému vláknu. Aplikace přípravků z řady Densité. Rituál se skládá z aplikace šamponové lázně, intenzivní péče nebo monodózy Fusio-Dose, finální péče a stylingu.

Rituál Pro muže

Určen pro muže, pro jakýkoli typ vlasu a vlasové pokožky. Je prevencí proti padání vlasů. Řeší problém lupovitosti a maštění pokožky. Nabídka je rozšířena o speciální stylingové přípravky. Aplikace přípravků z řady Homme nebo Spécifique. Rituál se skládá z aplikace šamponové lázně, intenzivní péče, finální péče a stylingu.

Cena: 2 000 Kč Objednat >
Cena: 1 000 Kč Objednat >


Těšíme se na vaši návštěvu!

Rezervace na telefonu:  + 420 284 811 027