Pánské kadeřnictví

Dokonalejší mobilní telefony, sofistikovanější počítače, technicky vyspělá auta – tím vším jsou muži fascinováni a to milují. Stejně tak jsou ale přitahováni úspěchem, a to jak pracovním, tak i osobním a pro jeho získání jsou schopni udělat téměř cokoliv. Vše pro jediný účel: být v očích druhých, a především žen, úspěšní, atraktivní a jedineční. Dnešní doba si žádá činy. Ženy jsou náročnější a chtějí-li muži zůstat v kurzu a uspět v jejich očích, měli by být přístupnější k péči o sebe samé. Vzhled a zejména vlasy nevyjímaje.

Muži za posledních několik let změnili svůj přístup ke kosmetickým produktům a čím dál tím více věnují pozornost svému vzhledu. Vlasy a jejich střih jsou nejdůležitějším kritériem při posuzování. Pro muže se účes postupně stává skutečným nástrojem, kterým zdůrazňují svou osobnost a charisma, a proto jsou čím dál tím více přístupni pečovat o své vlasy.

Muži však od vlasových přípravků očekávají, že budou odpovídat jejich specifickým potřebám. Hledají jednoduchost, rychlost, spolehlivost a kvalitu. Přípravky musí patřit pouze jim, nikoli ženám. A protože značka L’Oréal Professionnel důvěřuje mužům a jejich specifickým požadavkům na vzhled vlasů, uvádí na trh a do kadeřnických salonů zcela novou řadu L’Oréal Professionnel Homme.

L’Oréal Professionnel Homme jsou profesionální přípravky a služby vlasové péče, pomocí kterých mohou muži měnit vzhled svého účesu podle svých představ a díky kterým mohou rychle a efektivně vyřešit specifické problémy svých vlasů a vlasové pokožky.

Jsou vaše vlasy nepoddajné a nevíte si s nimi rady? Nevíte, jak dát ten správný tvar Vašemu účesu? Hledáte přípravky pro každodenní použití? Nebo máte více šedin, než byste si přáli? S L’Oréal Professionnel Homme nalezne každý muž řešení. Stačí si jen u nás nechat doporučit ke střihu tu správnou profesionální péči a styling. Každý muž může udělat něco pro sebe a vypadat lépe. … a co je to 5 minut navíc? …

Objednejte se již dnes

Zde si můžete rezervovat naše služby. Obratem Vás budeme kontaktovat.

Jméno Příjmení
E-mail Telefonní číslo